Poznaj naszą historię

O nas - Kim jest zespół domdiety.pl ?

domdiety.pl to miejsce, w którym możesz znaleźć zróżnicowane i skuteczne diety odchudzające, przygotowane przez wykwalifikowanych dietetyków. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne jadłospisy, dostosowane do Twoich potrzeb.

Nasi dietetycy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy posiadają dyplomy ukończenia studiów dietetycznych oraz stale podnoszą swoje kwalifikacje, by móc zapewnić Ci najlepszą możliwą opiekę i doradztwo. Każdy z naszych dietetyków specjalizuje się w innej dziedzinie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Ci szeroki wybór diet dedykowanych różnym celom i potrzebom.

Naszym celem jest pomóc Ci osiągnąć zamierzone rezultaty, ale także zadbać o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Dlatego też nasze diety są zbilansowane i zapewniają odpowiednią ilość składników odżywczych, by utrzymać prawidłową masę ciała i zdrowie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dietami i skorzystania z profesjonalnej pomocy naszych dietetyków. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym dietom osiągniesz swoje cele i poczujesz się lepiej we własnym ciele.

Nasza siedziba: ul. Warszawska 6 lok.32,  15-063 Białystok.

Kontakt z naszym zespołem

Masz pytanie? Napisz do nas

Our incredible team are here for you

Nicole Williams

Company Director
"Profit in business comes from repeat customers; customers that boast about your product and outstanding service"

Bjorn Gunnarson

Head of Design
"Loyal customers, they don’t just come back, they don’t simply recommend you, they insist that their friends work with you."

Charlotte Banks

Research & Development
"You’ll never have a product or price advantage again. They can be easily duplicated, but a strong customer focus can’t be copied."

Sam Gallagher

Customer Support
"Get closer than ever to your customers. So close that you tell them what they need well before they realize it themselves."